Akce
WAGO krabicová svorka 4x0.5-2.5 mm2 transp/červená Kód:2273-204
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Vintage 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075809406 |
| Průměr | 124 mm |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 168 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 140 mm |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 650 lm |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 236 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 55 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 7 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075809406 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075810839 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSEVING1257W/824 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena