LEDVANCE LED svíčka filament 1906 BW35 2.5W/22W E14 2400K 220lm NonDim 15Y zlatá
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Vintage 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075293274 |
| Balení | 6 ks |
| Délka | 100 |
| Průměr | 35 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 47 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13.3 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 220 lm |
| Šířka balení | 47 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 133 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 22 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 15 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075293274 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEVINBW2.5W/824 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075290327 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075606364 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:YTNPOLO4/AZ/WC
KOD VÝR.:6691
EAN.:5901560500960
KOD KRAT.:KCNH02DP
KOD VÝR.:NH02DP
KOD KRAT.:EEDDS-1Y-18M
KOD VÝR.:1000882
EAN.:8592847000128
KOD KRAT.:KCHZ01
KOD VÝR.:HZ01
KOD KRAT.:OSESMGU104.9MCZB
KOD VÝR.:4058075729186
EAN.:4058075729186
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena