LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE ADV EM T8 1.2m 16W/36W G13 2400lm/865 50Y
KOD KRAT.:OSEST8ADVEM16865
KOD VÝR.:4058075823990
EAN.:4058075823990
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075187399 |
| Délka | 1213 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 28 mm |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1305 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | T8 |
| Úhel vyzařování | 320 st. |
| Výška balení | 29 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075187399 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST8AUCON/16/865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075187405 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8ADVEM16865
KOD VÝR.:4058075823990
EAN.:4058075823990
KOD KRAT.:OSEBXA8.5/827
KOD VÝR.:4058075484917
EAN.:4058075484917
KOD KRAT.:OS4099854069833
KOD VÝR.:4099854069833
EAN.:4099854069833
KOD KRAT.:OS4099854048869
KOD VÝR.:4099854048869
EAN.:4099854048869
KOD KRAT.:OS4099854060854
KOD VÝR.:4099854060854
EAN.:4099854060854
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/700IS
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/700ISO3
EAN.:8596099020170
KOD KRAT.:OS4099854048944
KOD VÝR.:4099854048944
EAN.:4099854048944
KOD KRAT.:MGER205110/dm/dbH828
KOD VÝR.:ER205110/dm/db-HRv00-2B+024D045D
EAN.:4892657102147
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:MGF28100RC-w/828/SV
KOD VÝR.:F28100RC-w
EAN.:4892657060270
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena