LEDVANCE LED kapka PFM P45 4.9W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075198647 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 52 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 5 W |
| Reflektor | ANO |
| Svítivost | 700 cd |
| Tvar zdroje | PAR16 |
| Typ reflektoru | PAR16 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075198647 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU105W36D6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075198654 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
KOD KRAT.:PHLEDCA7.3/CWF/BL
KOD VÝR.:872016918809900
EAN.:8720169188099
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
KOD KRAT.:OMADR53000
KOD VÝR.:ADR53000
EAN.:8591728530006
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
KOD KRAT.:PHELEDTM18.2/830HO
KOD VÝR.:871869959241700
EAN.:8718699592417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena