ELEMAN řadová svorkovnice EKL 1 S T 80 12x1.5-6mm ;černá Kód:1001040
KOD KRAT.:EEEKL1ST80C
KOD VÝR.:1001040
EAN.:9006604115585
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075198678 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 52 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 130 cd |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 5 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | PAR16 |
| Typ reflektoru | PAR16 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075198678 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU105W120D2 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075198685 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EEEKL1ST80C
KOD VÝR.:1001040
EAN.:9006604115585
KOD KRAT.:WG2273-204/10
KOD VÝR.:2273-204/10
EAN.:8594031135562
KOD KRAT.:WG2273-204/25
KOD VÝR.:2273-204/25
EAN.:8594031135333
KOD KRAT.:OSET264.8/827CD
KOD VÝR.:4099854247309
EAN.:4099854247309
KOD KRAT.:OS4099854457227
KOD VÝR.:4099854457227
EAN.:4099854457227
KOD KRAT.:WG2273-203/25
KOD VÝR.:2273-203/25
EAN.:8594031135302
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena