MODUS LED panel ID 33W 4000lm/840 IP20; 60x60cm kryt.opál Gesis konektor
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND600/7K
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND600/700K
EAN.:8595073700510
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075599116 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 52 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 450 cd |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Výška balení | 60 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075599123 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075599116 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU104.5W60D4 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND600/7K
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND600/700K
EAN.:8595073700510
KOD KRAT.:OSHLX64341Z
KOD VÝR.:4008321345653
EAN.:4008321345653
KOD KRAT.:MGFCL53600em/840
KOD VÝR.:FCL53600em
EAN.:4892657082418
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena