LEDVANCE LED reflektor SUP MR16 6.6W/43W GU5.3 4000K 500lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854048234
KOD VÝR.:4099854048234
EAN.:4099854048234
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075609334 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 46 |
| Průměr | 51 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 49 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 43 W |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 850 cd |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | MR16 |
| Výška balení | 62 mm |
| Životnost | 40000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 500 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 4058075609334 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075609341 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSEMR167.8W36940D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854048234
KOD VÝR.:4099854048234
EAN.:4099854048234
KOD KRAT.:OS4099854456510
KOD VÝR.:4099854456510
EAN.:4099854456510
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.34.4/827
KOD VÝR.:871951430706300
EAN.:8719514307063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena