PHILIPS LED downlight Magneos 12W 1200lm/827/110° IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4099854429996 |
| Šířka | 920.00 |
| Výška | 1550.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 115 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854429996 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854429996 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430008 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena