PHILIPS LED žárovka CorePro A70 13W/120W E27 2700K 2000lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA13W/WW
KOD VÝR.:871951434653600
EAN.:8719514346536
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430336 |
| Šířka | 200.00 |
| Výška | 316.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | oranžová |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK05 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 30 W |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854430336 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854430336 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430343 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPA13W/WW
KOD VÝR.:871951434653600
EAN.:8719514346536
KOD KRAT.:PHQARP10137
KOD VÝR.:871869943795400
EAN.:8718699437954
KOD KRAT.:OM20012
KOD VÝR.:20012
EAN.:8591728200121
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1109
KOD VÝR.:1SLM004102A1109
EAN.:8000126160727
KOD KRAT.:PHI53300/31/16_pos
KOD VÝR.:8718696125168
EAN.:8718696125168
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/827E27F
KOD VÝR.:871951431302600
EAN.:8719514313026
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/827
KOD VÝR.:8719514361249
EAN.:8719514361249
KOD KRAT.:OS4099854325649
KOD VÝR.:4099854325649
EAN.:4099854325649
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena