OSRAM LED svíčka COMF B35 3.4W/40W E14 4000K 470lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4058075602793
KOD VÝR.:4058075602793
EAN.:4058075602793
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854448874 |
| Délka | 2026-05-01 |
| Šířka | 8.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Napětí | 5 V |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Příkon | 1.5 W |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 80 lm |
| Výška/hloubka | 1980-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448874 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854448874 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448881 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075602793
KOD VÝR.:4058075602793
EAN.:4058075602793
KOD KRAT.:OS4099854731884
KOD VÝR.:4099854731884
EAN.:4099854731884
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena