LEDVANCE LED panel PLANON PLUS 300X600 22W 830
KOD KRAT.:OS4099854291142
KOD VÝR.:4099854291142
EAN.:4099854291142
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854448812 |
| Délka | 2 |
| Šířka | 8.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Napětí | 6 V |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Příkon | 3.3 W |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Výška/hloubka | 2.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448829 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854448812 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448812 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854291142
KOD VÝR.:4099854291142
EAN.:4099854291142
KOD KRAT.:OS4099854317408
KOD VÝR.:4099854317408
EAN.:4099854317408
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena