ENERGIZER baterie alkalická A23/E23A ;BL2
KOD KRAT.:ENA23BL2
KOD VÝR.:7638900295641
EAN.:7638900295641
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 4099854448737 |
| Délka | 2026-05-01 |
| Šířka | 8.00 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Úhel vyzařování | 170 st. |
| Výška/hloubka | 1960-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 7.5 W |
| Světelný tok | 630 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448744 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854448737 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448737 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23BL2
KOD VÝR.:7638900295641
EAN.:7638900295641
KOD KRAT.:OSQY-CONNECTOR
KOD VÝR.:4050300803135
EAN.:4050300803135
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena