MODUS montážní rámeček pro přisazenou montáž pro svítidla max.100mm
KOD KRAT.:MORAM100A/9003
KOD VÝR.:RAM100A600/9003
EAN.:8596099084264
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854532054 |
| Délka | 222.00 |
| Šířka | 16.20 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Napětí | 4 V |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | .6 W |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 21.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 25 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| EAN | 4099854532054 | bli | 5 | bli |
| KOD | OS4099854532054 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4099854532061 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MORAM100A/9003
KOD VÝR.:RAM100A600/9003
EAN.:8596099084264
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena