MODUS přisazené svítidlo, zářivka LLX-LED 1xG13 AL IP20; 120cm bez trubic
KOD KRAT.:MOLLXL1LED1200AL
KOD VÝR.:LLXL1LED1200AL
EAN.:8595073778816
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075607255 |
| Balení | 6 ks |
| Délka | 50 |
| Průměr | 18 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 19.99 mm |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 95 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075607255 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPGY6.354.5W/827D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075607262 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOLLXL1LED1200AL
KOD VÝR.:LLXL1LED1200AL
EAN.:8595073778816
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E27_pos
KOD VÝR.:LG2602.9-E27-2700K
EAN.:4892657063387
KOD KRAT.:EABF-UT-4/96-C
KOD VÝR.:103118
EAN.:4015081029570
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
KOD KRAT.:EABF-U-6/144-C
KOD VÝR.:283051
EAN.:4015082830519
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena