PHILIPS svít.veřej.LED Malaga BRP 101 28.5W II 2952lm/730 IP65 60Y ;
KOD KRAT.:PHQBRP10136/730II
KOD VÝR.:871951414356200
EAN.:8719514143562
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075590397 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 77 |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 46 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.299 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 92.99 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075590397 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075590403 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPFP404/827E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBRP10136/730II
KOD VÝR.:871951414356200
EAN.:8719514143562
KOD KRAT.:PHELEDTC24/865HO
KOD VÝR.:871951447560100
EAN.:8719514475601
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena