EMOS flexošňůra 3x1mm úhlová vidlice.5m KF-CR2 H05VV-F černá Kód:S18315
KOD KRAT.:BES18315
KOD VÝR.:2413150232
EAN.:8595025318695
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Vintage 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075269927 |
| Délka | 287 |
| Průměr | 200 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 225 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 12 W |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 35.6 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 110 lm |
| Šířka balení | 225 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 356 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 5 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075269934 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075269927 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEVING2005W/818K | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES18315
KOD VÝR.:2413150232
EAN.:8595025318695
KOD KRAT.:OSF4099854136825
KOD VÝR.:4099854136825
EAN.:4099854136825
KOD KRAT.:OSISMORWT1223x13WWF
KOD VÝR.:4058075574151
EAN.:4058075574151
KOD KRAT.:SIPZ16
KOD VÝR.:PZ16
EAN.:8592718026905
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
KOD KRAT.:KCSI820B
KOD VÝR.:SI8/20B
KOD KRAT.:HDL381
KOD VÝR.:L381
EAN.:8595118871373
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
KOD KRAT.:PHIH50633/30/P7
KOD VÝR.:8718696171547
EAN.:8718696171547
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena