OSRAM autožárovka HS1 LEDriving HLM EASY 64185DWESY 5/5.5W 12V PX43t HFBox-1ks
KOD KRAT.:OSA64185DWESY-1BL
KOD VÝR.:4062172399869
EAN.:4062172399869
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075761650 |
| Délka | 173.00 |
| Průměr | 124.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 37 W |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 420 lm |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 236 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075761667 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075761650 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G125-761650 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64185DWESY-1BL
KOD VÝR.:4062172399869
EAN.:4062172399869
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena