OSRAM LED globe filament 1906 G125 8.4W/60W E27 2400K 806lm Dim 15Y ; zlatá
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854137884 |
| Délka | 168.00 |
| Průměr | 125.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854137891 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854137884 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-137884 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena