| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854531293 |
| Délka | 68.00 |
| Průměr | 68 mm |
| Šířka | 67 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Napětí | 4 V |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 0,23 W |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 10 lm |
| Teplota chromatičnosti | 7000 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 70 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 22.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| KOD | OS4099854531293 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4099854531293 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4099854531309 | box | 11 | bli |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena