EMOS svítilna cyklo nabíjecí 90lm/35m IPXX ; černá
KOD KRAT.:BEP3923
KOD VÝR.:1446002300
EAN.:8592920109632
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300014180 |
| Délka | 80.3 |
| Průměr | 17 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Příkon | 800 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | lineární |
| Životnost | 75 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| EAN | 4050300014180 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321114051 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSH64571 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP3923
KOD VÝR.:1446002300
EAN.:8592920109632
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257W/WH
KOD VÝR.:8719514279131
EAN.:8719514279131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena