GP baterie zinko-chlorid. GREENCELL C/R14/14G ;2-shrink
KOD KRAT.:GPZR14_pos
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300209944 |
| Délka | 65.6 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 15 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Příkon | 200 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Tvar zdroje | lineární |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 4400 lm |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 4050300209944 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64380 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300209951 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:GPZR14_pos
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:OSF4099854137310
KOD VÝR.:4099854137310
EAN.:4099854137310
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20SCDM
KOD VÝR.:871829167159600
EAN.:8718291671596
KOD KRAT.:PHIW8719514261082
KOD VÝR.:871951426108200
EAN.:8719514261082
KOD KRAT.:RTWATT/MP25
KOD VÝR.:WATT/MP25
EAN.:8032853659373
KOD KRAT.:OSILUHWT
KOD VÝR.:4058075266803
EAN.:4058075266803
KOD KRAT.:MOPIK29M
KOD VÝR.:OZAWPIK29M
KOD KRAT.:PHWHIDPVMPGJ520/S
KOD VÝR.:872790077128200
EAN.:8711500881885
KOD KRAT.:DELXTS21-1
KOD VÝR.:XTS21-1
EAN.:6410014507183
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena