NARVA žárovka AGN 25W 24V E27 čirá
KOD KRAT.:NAZ339001000
KOD VÝR.:339001000
EAN.:8595209901019
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854400605 |
| Délka | 47,2mm |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 25mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| EAN | 4099854400605 | pck | 3 | pck |
| KOD | OS4099854400605 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4099854405167 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:NAZ339001000
KOD VÝR.:339001000
EAN.:8595209901019
KOD KRAT.:JCSLR03
KOD VÝR.:JCB-LR03-4B
EAN.:5050028025795
KOD KRAT.:AB3901F-A00110 03
KOD VÝR.:3901F-A00110 03
EAN.:8595017244605
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena