OSRAM ORBIS MIRROR 60CM CLICKCCTDIMIP44WTOSRAM
KOD KRAT.:OS4099854449741
KOD VÝR.:4099854449741
EAN.:4099854449741
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854458262 |
| Průměr | 498.00 mm |
| Délka | 1500 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | true |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 1500.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854458262 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854458262 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854458279 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854449741
KOD VÝR.:4099854449741
EAN.:4099854449741
KOD KRAT.:OS4099854449666
KOD VÝR.:4099854449666
EAN.:4099854449666
KOD KRAT.:OS8719747934692
KOD VÝR.:8719747934692
EAN.:8719747934692
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena