LEDVANCE LED žárovka filament PFM A60 3.4W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854465611
KOD VÝR.:4099854465611
EAN.:4099854465611
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321415400 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16 mm |
| označení ECE | R10W |
| Patice | BA15s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 1.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 13 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 17 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 10 W |
| KOD | OSA5008ULT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321415400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854465611
KOD VÝR.:4099854465611
EAN.:4099854465611
KOD KRAT.:OSA64211NL-1BL
KOD VÝR.:4062172395243
EAN.:4062172395243
KOD KRAT.:BES19273
KOD VÝR.:2401730232
EAN.:8595025318626
KOD KRAT.:OSA7515-2BL
KOD VÝR.:4062172396387
EAN.:4062172396387
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena