PHILIPS WiZ lustre P45 4.9W/40W E27 RGB 470lm Dim
KOD KRAT.:PHIW8719514554672
KOD VÝR.:871951455467200
EAN.:8719514554672
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300838120 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 58 mm |
| označení ECE | P21W |
| Patice | BA15s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 58 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 140 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 21 W |
| EAN | 4050300833446 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300838120 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA7506 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300524849 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514554672
KOD VÝR.:871951455467200
EAN.:8719514554672
KOD KRAT.:MOOKTAZAVES2
KOD VÝR.:OKTAZAVES2
EAN.:8595073708158
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:EKSHT-1/230V
KOD VÝR.:SHT-1/230V
EAN.:8595188130424
KOD KRAT.:OSISFCI24/840S
KOD VÝR.:4058075618121
EAN.:4058075618121
KOD KRAT.:PHI8719514419339
KOD VÝR.:871951441933900
EAN.:8719514419339
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena