MEGAMAN LED žárovka A60 5.5W/40W E27 4000K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MINIWATT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321132529 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 7 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Patice | W2x4.6d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 1.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 7 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 11 mm |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 1 W |
| EAN | 4008321132529 | ks | 1 | bal |
| EAN | 4008321132543 | ks | 1 | bal |
| KOD | OSA2341 | bal | 4 | bal |
| EAN | 4008321132536 | ks | 1 | bal |
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
KOD KRAT.:OSA6413DWP-01B
KOD VÝR.:4062172150675
EAN.:4062172150675
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena