OSRAM autožárovka MINIWATT T5 2341 24-30V 1W W2x4.6d
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
| Výrobce: | |
| Produktová řada | NIGHT BREAKER SILVER |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899992665 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 33 mm |
| označení ECE | H11 |
| Patice | PGJ19-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 37 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4052899992665 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA64211NBS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
KOD KRAT.:OSA6413DWP-01B
KOD VÝR.:4062172150675
EAN.:4062172150675
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena