OSRAM autožárovka T4W 3893-02B 4W 12V BA9s 2blistr
KOD KRAT.:OSA3893-2BL
KOD VÝR.:4062172395984
EAN.:4062172395984
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300647609 |
| Balení | 50 ks |
| Váha | 0.035 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| označení ECE | T4W |
| Patice | BA9s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 70 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 95 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 4 W |
| EAN | 4050300647609 | ks | 1 | bli |
| EAN | 4008321140395 | box | 11 | bli |
| KOD | OSA3893-02B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA3893-2BL
KOD VÝR.:4062172395984
EAN.:4062172395984
KOD KRAT.:KKLP35_HD
KOD VÝR.:LP 35_HD
EAN.:8595057615977
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
KOD KRAT.:OSA6413DWP-01B
KOD VÝR.:4062172150675
EAN.:4062172150675
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena