OSRAM autožárovka H7 ULTRA LIFE 64210ULT 55W 12V PX26d blistr
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899436534 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.022 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 135 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H7 |
| Patice | PX26d |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4008321416087 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4052899436237 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64210ULT-01B | bli | 5 | bli |
| EAN | 4052899436244 | bal | 4 | bli |
| EAN | 4052899436534 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4052899436541 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
KOD KRAT.:OSEPAR169.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608719
EAN.:4058075608719
KOD KRAT.:OSEGU106.9W120D2/3
KOD VÝR.:4058075497757
EAN.:4058075497757
KOD KRAT.:OS4099854070839
KOD VÝR.:4099854070839
EAN.:4099854070839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena