MODUS LED prachotěsné svítidlo PL 32W 4400lm/830 IP65; ND 150cm náhrada 2x25W
KOD KRAT.:MOPL3500L1W3ND
KOD VÝR.:PL3500L1W3ND
EAN.:8596099009625
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172157322 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 93 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D1S |
| Patice | PK32d-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 53 mm |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 4062172157322 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA66140CBN | ks | 1 | ks |
| EAN | 4062172157339 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOPL3500L1W3ND
KOD VÝR.:PL3500L1W3ND
EAN.:8596099009625
KOD KRAT.:MOSBL1500SKN4/X/ND
KOD VÝR.:SBL1500SKN4/X/ND
EAN.:8596099046033
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena