MODUS stropnice BRSB 15W 1700lm/3000 IP44 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDN1
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDNZ/1500
EAN.:8596099076368
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321392091 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 121 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 12.1 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 23 mm |
| Výška balení | 99 mm |
| EAN | 4008321392091 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQECOCIKIT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321392107 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDN1
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDNZ/1500
EAN.:8596099076368
KOD KRAT.:BES03230
KOD VÝR.:2425230220
EAN.:8595025353849
KOD KRAT.:PHIH8719514492776
KOD VÝR.:871951449277600
EAN.:8719514492776
KOD KRAT.:OSF4099854328633
KOD VÝR.:4099854328633
EAN.:4099854328633
KOD KRAT.:OS4099854674501
KOD VÝR.:4099854674501
EAN.:4099854674501
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
KOD KRAT.:NAL10/865
KOD VÝR.:108102000
EAN.:8595209920638
KOD KRAT.:BEP3114
KOD VÝR.:1440013125
EAN.:8592920092163
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena