DURACELL baterie do naslouchadel DA 10 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836365 |
| Délka | 165.00 |
| Průměr | 215.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 120 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836372 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836365 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-824737 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:BEDCCV12
KOD VÝR.:1550001011
EAN.:8592920093757
KOD KRAT.:OSIBSS4/840WT
KOD VÝR.:4058075227385
EAN.:4058075227385
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena