OSRAM LED žárovka STAR A60 5.5W/40W E27 6500K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
| Délka balení | 210 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Šířka balení | 210 mm |
| Výška balení | 205 mm |
| Výrobce | OSMONT |
| Produktová řada | ADRIA |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8591728530006 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | E27 |
| Příkon | 75 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP40 |
| EAN | 8591728530006 | ks | 1 | ks |
| KOD | OMADR53000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
KOD KRAT.:PHELEDTM18.2/830HO
KOD VÝR.:871869959241700
EAN.:8718699592417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena