PHILIPS svít.přisluš.start.sada LL500Z 2xEP CU BK
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | SKAT-1 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728401306 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 210 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 210 mm |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 205 mm |
| Krytí | IP65 |
| Patice | E27 |
| Příkon | 25 W |
| EAN | 8591728401306 | ks | 1 | ks |
| KOD | OMSKA40130 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:OSILPC33/120/830
KOD VÝR.:4099854017742
EAN.:4099854017742
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:HDD111
KOD VÝR.:D111
EAN.:8595118851115
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena