PHILIPS HUE Philips Hue WCA A60 E27 3KIT sw Pro EU
KOD KRAT.:PHH8720169374508
KOD VÝR.:872016937450800
EAN.:8720169374508
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | DELIA 3 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728561307 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 510 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 51 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 510 mm |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 90 mm |
| Krytí | IP44 |
| Patice | E27 |
| Příkon | 120 W |
| EAN | 8591728561307 | ks | 1 | ks |
| KOD | OMDEL56130 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169374508
KOD VÝR.:872016937450800
EAN.:8720169374508
KOD KRAT.:PHH8720169363700
KOD VÝR.:872016936370000
EAN.:8720169363700
KOD KRAT.:OS4099854472091
KOD VÝR.:4099854472091
EAN.:4099854472091
KOD KRAT.:OSVNAVE100S4Y
KOD VÝR.:4050300015774
EAN.:4050300015774
KOD KRAT.:MOETS/1W/E/1/SE/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETS/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448931890
KOD KRAT.:PH8720169302112
KOD VÝR.:872016930211200
EAN.:8720169302112
KOD KRAT.:PHH8720169365735
KOD VÝR.:872016936573500
EAN.:8720169365735
KOD KRAT.:NAZ364007000
KOD VÝR.:364007000
EAN.:8595209903204
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena