ELDESIGN ventilátor DECOR 100 CRZ IP44 vc.zp.klapky + dobeh 1-30m.
KOD KRAT.:EDDECOR100CRZ
KOD VÝR.:186369
EAN.:8413893106025
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | ELSA 4 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728200831 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 435 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 43.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 435 mm |
| Výška balení | 130 mm |
| KOD | OM20083 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8591728200831 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EDDECOR100CRZ
KOD VÝR.:186369
EAN.:8413893106025
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena