PHILIPS tlumivka BSN 100 K302-A2-ITS 230V 50Hz
KOD KRAT.:PHWPBSN100K302AITS
KOD VÝR.:871869674086600
EAN.:8718696740866
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | ADRIA 3 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728200404 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 405 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 41 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 405 mm |
| Výška balení | 410 mm |
| KOD | OM20040 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8591728200404 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWPBSN100K302AITS
KOD VÝR.:871869674086600
EAN.:8718696740866
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena