Schneider Unica System+ stolní zásuvky XS 250V/16A +USB A 3.1A; antracit
KOD KRAT.:AMINS44007
KOD VÝR.:INS44007
EAN.:3606489819217
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590125404859 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 62 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 54 mm |
| EAN | 8590125070177 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPNA00050AgG | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125404859 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMINS44007
KOD VÝR.:INS44007
EAN.:3606489819217
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena