LEDVANCE LED nástrčka DULUX T/E HF 7W/18W GX24q-2 3000K 720lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDT/E7/830HF
KOD VÝR.:4058075822252
EAN.:4058075822252
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507275 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | stříbrné |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| KOD | DELXTS36-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507275 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDT/E7/830HF
KOD VÝR.:4058075822252
EAN.:4058075822252
KOD KRAT.:KCSI830B2
KOD VÝR.:SI8/30B2
KOD KRAT.:OEZSPB00SS
KOD VÝR.:11853
EAN.:8590125118534
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena