ENERGIZER baterie alkalická ALKALINE.POWER 9V/6LR61 ;BL1
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507244 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| KOD | DELXTS24-3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507244 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena