PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506117 |
| Rozměry | 32.5 x 31.5 x 66 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | černé |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 6410014506117 | ks | 1 | ks |
| KOD | DELXTS11-2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHIH8719514341272
KOD VÝR.:871951434127200
EAN.:8719514341272
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena