PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904157 |
| Délka | 63 |
| Šířka | 63 |
| Výška | 107 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | R63 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Výška balení | 107 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8595209904157 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZR6360 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAZR6360_pos
KOD VÝR.:354002000
EAN.:8595209904157
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:PH8720169302136
KOD VÝR.:872016930213600
EAN.:8720169302136
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0105
KOD VÝR.:2CDS253025R0105
EAN.:4016779996662
KOD KRAT.:EE-AB12540340
KOD VÝR.:1254-0340
EAN.:8594031133810
KOD KRAT.:PHH8720169364745
KOD VÝR.:872016936474500
EAN.:8720169364745
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:EATLE
KOD VÝR.:101064
EAN.:4015081011698
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena