Výprodej
MODUS liniové svítidlo SOL 20W 2200lm/830 IP20; ND 120cm elox˙
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209905963 |
| Šířka | 50 |
| Výška | 44 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 50 |
| Průměr | 51 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Úhel vyzařování | 38 st. |
| Výška balení | 44 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Patice | GU5.3 |
| Příkon | 50 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| EAN | 8595209905963 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAH384034000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena