Schneider impulzní relé 1ZAP 1VYP 16A LI 230V AC/110V DC 5060Hz
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4014501000748 |
| Délka | 26 |
| Šířka | 26 |
| Výška | 590 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 605 mm |
| Index barevného podání | UV |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 19 K |
| Tvar zdroje | lineární |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 500 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4014501000748 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAL18/019 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena