WAGO instalační svorka s páčkou 0.2-4 mm2 transp/oranž Kód:221-2411
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3295150050075 |
| Rozměry | 165x85x125mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 62 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 8.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 83 mm |
| Výška balení | 62 mm |
| EAN | 3295150050075 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13295150050072 | box | 11 | ks |
| KOD | AMENN05007 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena