PHILIPS svít.nástěn. LED Kinno WA UP Max 25W BL IR HV
KOD KRAT.:PHI8720169351417
KOD VÝR.:872016935141700
EAN.:8720169351417
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073762402 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595073762402 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOZH21 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073762211 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169351417
KOD VÝR.:872016935141700
EAN.:8720169351417
KOD KRAT.:NAH384033000
KOD VÝR.:384033000
EAN.:8595209905956
KOD KRAT.:OEZPV1463AgG
KOD VÝR.:06738
EAN.:8590125067382
KOD KRAT.:OSISMF20RGBTWNEONWF
KOD VÝR.:4058075504806
EAN.:4058075504806
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
KOD KRAT.:EAPL6-C25/3
KOD VÝR.:286603
EAN.:4015082866037
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
KOD KRAT.:OB2148846/5
KOD VÝR.:2148846/5
EAN.:8594031136484
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena