PHILIPS stropní svítidlo Cavanal 18W 1500-150lm/827 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073711592 |
| Délka | 650 |
| Šířka | 240 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 830 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | 3DIM |
| odolnost svítidla | IK08 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Veřejné osvětlení |
| přepravní rozměr cm | 83 cm |
| Příkon | 87 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 11200 lm |
| Šířka balení | 180 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 129 |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 210 mm |
| Výška/hloubka | 71 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Způsob montáže | Výložník přímý/lomený |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | MOUL9000V15/3DIM | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073711592 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena