Schneider rozvodnice pod omítku Easy9.EU 8mod. IP40 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMEZ9EUA108
KOD VÝR.:EZ9EUA108
EAN.:3606486369975
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099000219 |
| Délka | 1210 |
| Šířka | 238 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1222 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 122.2 cm |
| Příkon | 37 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 250 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 120 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 62 mm |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 900 |
| Zástavbová šířka | 150 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4450 lm |
| EAN | 8596099000219 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLL4000RM2KVM4ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEZ9EUA108
KOD VÝR.:EZ9EUA108
EAN.:3606486369975
KOD KRAT.:DELXTS4100-1
KOD VÝR.:XTS4100-1
EAN.:6410014500566
KOD KRAT.:NAH384015000
KOD VÝR.:384015000
EAN.:8595209905505
KOD KRAT.:BEP4534
KOD VÝR.:1450000310
EAN.:8592920077658
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
KOD KRAT.:OSZHIM15
KOD VÝR.:4050300003085
EAN.:4050300003085
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena