MEGAMAN LED kapka P45 5.5W/40W E27 4000K 470lm NonDim 15Y opál ;IP54
KOD KRAT.:MGLG2605.5/CW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099032043 |
| Délka | 1510 |
| Šířka | 153 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1522 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 152.2 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 164 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 113 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 62 mm |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1200 |
| Zástavbová šířka | 65 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 30 W |
| EAN | 8596099032043 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLL3000RL1KV4NDNZ | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG2605.5/CW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
KOD KRAT.:KO181716004
KOD VÝR.:181716004
EAN.:9008221817163
KOD KRAT.:MOMEGALW4M4V1/4200ND
KOD VÝR.:MEGALW4M4V1/4200ND
EAN.:8595073712568
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena