PHILIPS zářivka MASTER TL-D SECURA 18W/840 G13
KOD KRAT.:PHL18/840SECURA
KOD VÝR.:871150064010940
EAN.:8711500640109
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073715033 |
| Délka | 1522 |
| Šířka | 98 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1630 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 163 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 125 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 88 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 85 mm |
| Výška/hloubka | 50 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1260 |
| Zástavbová šířka | 52 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 48 W |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8595073715033 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOEVAL1LKV4V1/1400ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL18/840SECURA
KOD VÝR.:871150064010940
EAN.:8711500640109
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
KOD KRAT.:MOUS3000A2KN600/DALI
KOD VÝR.:US3000A2KN600/DALI
EAN.:8596099033309
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena